Hakkımızda

  1. ANASAYFA
  2. |
  3. Hakkımızda

Hakkımızda

· ÜMİT ÖZCAN Medikal İtr. İnş San. ve Tic.Ltd.Şti. kurucularının 1998 yılından beri sektörde edindiği tecrübelerini birleştirerek sağlık kuruluşlarının tıbbi sarf malzemeler hızlı ve güvenli teknik servis ve biyomedikal danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.
· Kurulduğu ilk yıl birçok özel hastane ve medikal firmaya danışmanlık ve teknik servis hizmeti vermiştir.
· 2009 yılında biyomedikal danışmanlık ve servis hizmetlerine hızla devam ederken bir yandan da yeni yatırımları için altyapı çalışmalarını büyütmüştür.
· Kurucuları Türkiye’nin seçkin hastanelerinde Biyomedikal Departmanı Yöneticiliği ve çeşitli medikal firmalarda Teknik Servis Müdürlüğü görevlerinde bulunmuşlardır. Bu sayede ÜMİT ÖZCAN Medikal  her yönüyle, hazır ileri hızlı adımlarla devam etmektedir.

VİZYON
Türkiye'deki sağlık kuruluşlarına uluslararası kalite standartlarında ve ekonomik hizmetler vererek çözüm ortaklığı yapmak ve medikal cihazlar ile ilgili her türlü ihtiyaçlarında arayacakları ilk firma haline gelmek.

MİSYONUMUZ
Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için verdiği hizmetleri, ileri teknoloji ve karşılıklı güven ile birleştirerek mükemmel çözümler sunmak ve bu çizgide sürekli daha iyiye ulaşmak için çalışmaktır.
 

E-Bülten / KAYIT OL!

Ümit Özcan Medikal

  • Büyük Kayacık Organize Sanayi Bölgesi İkipınar Sokak 11/1 Selçuklu / Konya
  • +90 332 342 70 44 / 45
  • +90 332 342 70 46
  • bilgi@umitozcanmedikal.com.tr