Hakkımızda

· Ümit Özcan Medikal  olarak 1998 yılından beri sektörde edindiğimiz tecrübeleri birleştirerek sağlık kuruluşlarının tıbbi sarf malzemelerinin tedariği amacıyla kurmuş bulunmaktayız.

Bunun yanı sıra alt yapı ve arge çalışmalarını tamamlayarak 2012 yılı itibari ile tedariğini sağladığı ürünlerin üretimine başlamıştır. Şuan hali hazırda tıbbi sarf malzemelerin tedariği ve üretim ağını genişleterek, bünyemize her geçen gün yeni ürünler ekleyerek çalışmalarımıza büyük bir yoğunlukla devam ekmekteyiz. Ülkemizde üretimi yapılmayan ürünlerin üretimine başlayarak hem milli sermayeye destek sağlama hem de ihracatımızı artırarak diğer ülkelere satıp yapma konusunda çalışmalarımız sürmektedir.

Vizyon

Türkiye’deki sağlık kuruluşlarına uluslararası kalite standartlarında ve ekonomik hizmetler vererek çözüm ortaklığı yapmak ve medikal ürünler ile ilgili her türlü ihtiyaçlarında arayacakları ilk firma haline gelmek.

Misyon

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için verdiği hizmetleri, ileri teknoloji ve karşılıklı güven ile birleştirerek mükemmel çözümler sunmak ve bu çizgide sürekli daha iyiye ulaşmak için çalışmaktayız.

Sertifikalarımız

UMIT OZCAN Medikal CE Belgesi
Sayberk Marka Tescil
Sayberk ISO 31485-2016
Sayberk CE Uygunluk Belgesi
Sayberk CE Standart
Sayberk At Sertifikası